zemin temizliği

İstanbul zemin temizliği

 

İstanbul Zemin Temizliği Hizmetleri

Zemin temizliği ve cilalama işlemleri sağlığımız açısından çok önemlidir.Çünkü zemin hijyenik olması gereken bir alandır.Evimizde yere düşen gıdalarımızı aldığımız alan veya çocuklarımızın büyüdüğü zeminlerde hijyenin tam sağlanması şarttır.Oysaki temizlik şirketlerinin geneli bu alana basit bakar.Bizde evlerimizde ve iş yerlerimizde zemin temizliğini kendi imkanlarımıza göre basitçe gerçekleştiririz.

Biz  İstanbul’da temizlik hizmeti veren şirketi olarak  ,bu işi büyük bir başarıyla yapmaktayız. Çünkü uzman temizlik elemanlarımız  bulunmaktadır.Ayrıca kaliteli temizlik hizmeti sunmaktayız.

Peki zemin temizliği derken ne tür zeminlerden bahsediyoruz?

Bunlar; Okul, fabrika, şirket, ofis, hastane, depo, boya lekeleri ile dolmuş zeminler, yağdan dolayı kararmış ve kirlenmiş zeminler, tadilat yapılmış mekanların zeminleri.Biz bu  türde zeminlerin  temizliğini  itina ile yapıyoruz.

Peki zemin temizliği yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Öncelikle elamanlarımız temizlik yapılacak alanda kontrollerini sağlarlar.Bu işlemden sonra bizler gerekli ekipmanların listesini  oluştururuz.

Her bölge için  kullanılacak temizlik ürünleri farklı olabilir.Örneğin mutfak zemini gibi yağın çok olduğu alanlarda farklı temizlik yapılması gerekir.

Zemin temizliğinin aşamaları nelerdir?

Zemini dezenfekte malzemeleri ile temizleriz.

Zeminde oluşan lekelere karşı farklı kimyasallar kullanırız.

Özellikle kirlerin içerisine girdiği ve temizlemenin zor olduğu alanlarda uzman  temizlik çalışanlarımız profesyonel çözümler üretirler.

Zemin temizliğinde makine ve elemanlar önemli midir?

Zemin temizliğinde en önemli noktalardan biri de kullanılan zemin makineleri ve bu makineleri  kullanan insanların deneyimli olmasıdır.

Temizlik yapılan alanlarda tam çözüm sağlanır mı?

Tabiki.Mesala en çok sorun olan alanlar fayanslardır.İçerisindeki kirler ve beyaz olmayan görüntüsü gerekli malzeme ve  kimyasallarla temizlenir.

İnşaat sonrası  kirlenmiş alanda  zemin temizliği yapmak için nasıl bir çözüm üretir siniz?

İnşaat sonrası  alanlarda zemin temizliğine başlamadan önce inşaat atıkları ve çöpler tarafımızdan temizlenir.

Sonrasında alan büyük bir itinayla dezenfekte edilir.

Zemin temizliğine kaç kişi gelir ?

Tüm temizlik çeşitlerinde olduğu gibi zemin temizlemeden bunu belirleyen ana etken alanın büyüklüğüdür.Alanın büyüklüğüne  göre eleman sayısı ve fiyatlandırma belirlenir.Şayet büyük bir alanda ince detaylı temizlik yapılması gerekirse eleman sayısı ,zaman ve fiyat artabilir.Bundan dolayı sayfamızdaki online teklif alanından paylaşım yaparak  bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.