İstanbul temizlik hizmeti

İstanbul temizlik hizmeti

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ HİZMETLERİ

İstanbul temizlik şirketi olarak tüm temizlik alanlarında hizmet vermekteyiz.Hizmet verirken öncelikle sizden gelen temizlik taleplerini doğru analiz ederek işlemlerimize başlamaktayız.

Benzer temizlik şirketlerinden farkımız işimizi takip etmemiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır.Temizlik elemanlarınız profesyonel olup ,kullandığımız temizlik malzemeleri de kalitelidir.Piyasada uygun temizlik fiyatları mutlaka bulunmaktadır ama önemli olan işi en iyi yapmaktır.

İstanbul temizlik şirketleri kategorisinde kurulan firmalardan farkımız ise temizlik işlemlerini doğrudan kendimizin yürütmesidir.Bu işi yapan başka temizlik hizmetleri gibi aracı firma veya eleman kullanmamaktayız.Böylece temizlik hizmeti alırken kötü deneyimler yaşamanızın önüne geçeriz.İnternette görmüş olduğunuz kötü temizlik şirketi diyologlarıyla asla karşılaşmazsınız.

İstanbul bölgesinde ofis temizliği ,iş yeri temizliği,apartman temizliği,inşaat sonrası temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,gemi temizliği,avm temizliği,zemin ve alan cilalama,ev temizliği gibi birçok alanda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul’da kurulan temizlik firmalarından işine bizim kadar güvenen başka bir şirket bulunduğunu sanmıyoruz çünkü biz memnun olmamanız durumunda para iadesi yapmayı kabul ediyoruz.

Sitemizde temizlik fiyatlarımızı açıklamalı olarak görebilir siniz.Başka temizlik firmaları gibi düşük fiyatlarla sizi sitemize çekip sonrasında yüksek temizlik fiyatlar teklif etmiyoruz.

Temizlik alanında extra taleplerinizi, sitemizde  online teklif bölümünden paylaşabilir siniz.En kısa sürede tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

Temizlik hizmetinde hangi alanların  temizleneceği ve nasıl bir çalışma yapılacağı ayrıntılı olarak temizlik detaylarında yazmaktadır.Biz size geldiğimizde vermiş olduğumuz tüm hizmetleri eksiksiz yerine getiriyoruz.örneğin ev temizliği için gelen elemanımız “mesai saatim bitti artık tozları alamam” şeklinde size cevaplar vermez.

İstanbul temizlik şirketleri içerisinde yaptığımız tüm işlerde %100 güven sağlıyoruz.Ev temizliğine dahil referanslı olmayan hiçbir temizlikçiyi  size yönlendirmiyoruz.Artık “temizlikçi veya ev işlerine yardımcı arıyorum ama bulamıyorum” gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek yok.

Başka temizlik şirketleri sigorta vb. extra hizmet sunmaktadırlar buda elemanlarına tam referansla güvenmediklerini göstermektedir.Biz ise  elemanlarımıza %100 güveniyoruz.

Size değer verdiğimiz gibi çalışan temizlik personelimize de değer veriyoruz.Güvenli olmadıkları alanlarda çalışmalarını sağlıyoruz.Tüm gün çalışmalarda sigorta yapılmasını sağlıyoruz.Fazla çalışma saatleri içinde yorulmalarını ve yıpranmalarını  önlüyoruz.Çünkü farkındayız ki sizin memnun olmanız onlara ve onların memnun olmaları bize bağlı.İstanbul bölgesinde  kaliteli temizlik hizmeti  vermek içinde öncelikle herkesin memnun ve mutlu olması gerekmektedir.Hizmet almak için 7/24 bizi telefon numaralarımızdan arayabilir siniz.

İstanbul ilaçlama hizmeti

İstanbul ilaçlama hizmeti

İLAÇLAMA HİZMETLERİ

İlaçlama alanında ise Türkiye genelinde kesin ve kalıcı hizmetler sunmaktayız.Tüm ilaçlama yöntemlerine dair bilgileri sayfamızda bulabilir siniz.Personellerimiz sağlık bakanlığından sertifikalara sahiptirler.

KAMPANYALAR

Temizlik ve ilaçlama hizmetini beraber aldığınızda kampanyalarımızdan da yararlanabilir siniz.

Devamlı müşterimiz olduğunuzda kampanyalarımızdan yararlanabilir siniz.

Bizi başka tanıdıklarınıza,çevrenize tavsiye edip,referans olduğunuzda da kampanyalarımızdan yararlanabilir siniz.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz kampanyalarla ilgili fiyatlandırmalar tarafımızdan birebir sizinle paylaşılacaktır ve veri tabanımıza bu şekilde kayıtlarınız yapılacaktır.