İstanbul ev temizliği hizmetleri

İstanbul-ev-temizliği

İSTANBUL EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Ev temizliği birçok kategoride hizmet veren firmamız için  en önemli alanlardan biridir. Çünkü insanların gün içerisinde en çok bulundukları alan evleridir.Size ve sevdiklerinize önem veren firmamız ,bu işi yıllardır büyük bir profesyonellikle yapmaktadır.Ev temizliği konusunda öncelikle taleplerinizi dinleyip,size en uygun fiyata, en hızlı çözümü sunmaktayız.Çalışanlarımız alanında deneyimli ve güvenilir olmakla beraber ,tüm amaçları %100 müşteri memnuniyetidir.

Ev Temizliği hizmetinin alanları

Tarafınıza  yönlendirilen temizlik  personellerimiz mutfak,banyo,yatak odası ve salonunuzu büyük bir titizlilikle temizlerler.Bu alanlarda genel çöplerin alınması,bulaşıkların toplanması,tozların alınması,yerlerin süpürülmesi gibi işlemleri yapmaktayız.

Ev temizliğine dahil olmayan hizmetler

Camlarınızın dışarıdan silinmesi,evde beslemiş olduğunuz evcil hayvanların bakımı,tehlikeli veya kimyasal atıkların temizlenmesi,ilaçlama yapmak,garaj veya depo  gibi alanların temizlenmesi bulunmamaktadır.Bu taleplerinizi bizimle paylaşarak extra hizmet talep edebilir siniz.

Temizlik fiyatlarımız

Fiyatlarımız  evinizin büyüklüğü,yaptırmak istediğiniz işlemler ve  extra taleplerinize göre değişmektedir.Doğru temizlik servisi fiyat teklifi almanız için sayfamızdan online teklif formunu doldurmanız ve temizleme işlemi yapılacak alanların görsellerini bize iletmeniz gerekmektedir.Ortalama ücretlerimiz ise 150 TL den başlamaktadır.

Ayrıca bu fiyatlandırma işleminde malzemelerin sizden veya bizden olması da extra ücrete girmektedir.

Temizlik personellerinin giderleri hakkında

Tarafınıza gönderilen temizlik personelimizin sigortasını dilerseniz e-devlet üzerinden kolayca yapabilir siniz.

Yarım gün çalışmalarda temizlik personelimize yemek vermenize gerek yoktur.Tam gün çalışmalarda ise yemek

ücreti size aittir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmazsam ne yapabilirim?

Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmamanız  durumunda dilerseniz para iadesi yapabiliriz.Para iadesi talep etmediğinizde ise yeni bir temizlik personelini yönlendirebiliriz ve sizden tekrar herhangi bir ücret talep etmeyiz.

Aynı temizlik elemanından tekrar hizmet alabilir miyim?

Tabiki.Ev temizliği hizmeti aldığınız elemandan memnun kalmanız durumunda tekrar aynı hizmeti alabilir siniz.

Devamlı sizden ev temizliği hizmeti alırsam ücret değişir mi?

Temizlik hizmetini devamlı şirketimizden almanız durumunda özel müşterimiz kategorisinde olacağınızdan dolayı size indirimli  fiyatlandırma sağlanacaktır.

Temizliğe gelen elamanınıza güvenebilir miyim?

Tabiki.Tarafınıza gelen elemanlarımıza, temizlik hizmeti verdiği saat diliminde sözleşme yapılmaktadır.Ayrıca temizlik firması olarak prensimiz güvendiğimiz ve bildiğimiz elemanları seçmektir.

Talep ve isteklerinizi http://temizliktr.com/teklif-sayfasi/ adresinden paylaşabilir siniz.